شهر دریا آخرین اخبار رویدادها و معرفی اماکن گردشگری استان بوشهر the best UK Search engine


817
برای دسترسی به صوت صدقسمت اول برنامه معرفت وارد این صفحه شوید و به طور رایگان همه فایل ها را دانلود یا گوش کنید. برنامه معرفت شبکه چهار سیما از سال 87 تا 89.


817
برنامه معرفت، آشنایی کامل با کتاب ها، مصاحبه ها و سخنرانی ها و دانلود رایگان صوت و تصویر برنامه معرفت، در وب سایت رسمی دکتر غلامحسین ابراهیمی دینانی.


817
11 آگوست 2013 ... برای دانلود صوت صدقسمت سوم برنامه معرفت به این صفحه مراجعه کنید. شرح اندیشه های فارابی، ابن سینا، خواجه نصیر الدین طوسی و شرح اشعار سعدی و حکیم فردوسی.


817
برنامه معرفت یک برنامه تلویزیونی است که به تفسیر آثار اندیشمندان ادبیات، شعر ، حکمت، فلسفه و عرفان می پردازد. آرشیو صوتی و تصویری برنامه معرفت را دریافت کنید.


817
برنامه نوروزی معرفت - جامی - ۱۳ فروردین ۱۳۹۵. 1,751 بازدید. این کانال رسمی به درخواست "معرفت" ایجاد شده است. www.maarefat.com خوراک کانال شبکه های اجتماعی. فیسبوک توییتر تلگرام ...


817
29 سپتامبر 2017 ... دکتر ابراهیمی دینانی برنامه این هفته اختصاص داشت به مساله «عقل و عشق در عاشورا » برای اطلاعات بیشتر به وب سایت دکتر دینانی مراجعه کنیدwww.e.


817
چرا انسان شگفت انگیز است| برنامه معرفت 12 آبان 96 · دکتر ابراهیمی دینانی. 572 بازدید. -. 1 ماه پیش. 48:38 · برنامه معرفت بیست و هشتم مهرماه 1396 · دکتر ابراهیمی دینانی. 582 بازدید. -. 2 ماه پیش. 48:23 · برنامه معرفت دوم تیرماه 1396 · دکتر ابراهیمی دینانی. 3,802 بازدید. -. 6 ماه پیش. 46:48 · برنامه معرفت بیست و یکم مهرماه 1396.


817
معرفت، یک برنامه تلویزیونی است که هر هفته به طور منظم از شبکه چهار تلویزیون ملی ایران با محوریت فلسفه اسلامی پخش می‌شود. مجری این برنامه اسماعیل منصوری لاریجانی است و مهمان ثابت برنامه غلامحسین ابراهیمی دینانی است. این برنامه یک برنامه گفتگو محور است و تهیه کننده آن سید محسن مناجاتی و محصول گروه اندیشه و معارف دینی ...


817
به نام خداوند جان وخرد. ;بینندگان و همراهان محترم برنامه معرفت ضمن خوش آمدگویی به شما گرامیان ، دوستان ومعرفتیان گرامی این کانال پل ارتباطی بین دوستاران برنامه معرفت با برنامه واساتید محترم می باشد ومحفلی برای ارائه نظرات و دیدگاههای شما بزرگواران است . منتظر نظر و دیدگاههای شما هستیم .


817
معرفت، برنامه ای از گروه معارف و اندیشه دینی شبکه چهار سیما است که با محوریت فلسفه اسلامی پخش می‌شود . این برنامه یک برنامه گفتگو محور است که در کنار فلسفه اسلامی به شناخت اندیشه های اسلامی در کلام بزرگان و قرآن کریم می پردازد و در هر دوره برنامه به غیر از تشریح فلسفه ، نظرات بزرگانی چون عطار، حافظ ، سعدی و مولانا نیز ...