شهر دریا آخرین اخبار رویدادها و معرفی اماکن گردشگری استان بوشهر


817
10 مارس 2017 ... نكته: رنگ ویترای حلال تینر و دورگیر مخصوص شیشه قابل شست‌وشو می‌باشند و نیازی به استفاده از مواد ثابت‌كننده ندارند. تزئین سفره‌ی هفت‌سین ...


817
مدت زمان آموزش : 1 ساعت. نقاشی روی شیشه هنر جذاب و لذت بخشیه و میتونید با یاد گرفتنش سفره ی هفت سین امسالتون رو متفاوت تر زیباتر از قبل بچینید .


817
آموزش ظروف هفت سین ویترای طرح گل. سلام به دوستان هنرمند و علاقه مندان به هنر بی نظیر ویترای ( نقاشی روی شیشه ). چرا این کلاس رو به شما پیشنهاد می کنیم :.


817
یکی از این ظروف که میتواند با هنر زیبای این هنر تزیین شود ، ظروف هفت سین با ویترای است. بخصوص که تزیین این ظروف کار دست یکی از اعضای خانواده باشد .


817
11 مارس 2017 ... اگر دوست داشتید می‌توانید طرح های مشبكی را با رنگ ویترای بكشید و جاهای خالی را با ... می‌توانید وسایل هفت سین را داخل این ظرف‌های زیبا بریزید.


817
طراحی ظروف هفت سین ۹۵ با ویترای. برای شروع کار و اینکه دستتون راه بیفته می تونین از یه تکه شیشه ی صاف و مسطح استفاده کنین که اگه طرحتون قشنگ شد می ...


817
نمونه طراحی با ویترای ویژه هفت سین ۹۵. رنگهای ویترای بر دو پایه تینر و آب موجودن، که اولی برای وقتی که احتمالا بخوایم ظرف رو در آینده بشوریم مناسبه. خمیرهای ...


817
برای اینکه در سال تحویل سفره هفت سین متفاوتی در خانه‌تان جلوه‌گری کند و دل هر مهمانی را ... مرسوم‌ترین شیوه، استفاده از تکنیک نقاشی روی شیشه یا همان ویترای است.


817
13 مارس 2014 ... vitra0 آموزش ویترای برای ظروف هفت سین حتما خیلی از شما دوستان با این هنر ساده، ارزان و زیبا آشنایی دارین.از رنگهای قشنگ ویترای می توان برای ...


817
17 مارس 2017 ... رنگ های ویترای یکی از بهترین ایده ها برای تزیین سفره هفت سین امسال تان است. با ما همراه شوید تا این روش تزیین سفره هفت سین را بیاموزید.