شهر دریا آخرین اخبار رویدادها و معرفی اماکن گردشگری استان بوشهر


817
11 نوامبر 2017 ... حمید ظهرابی معاون محیط طبیعی سازمان محیط زیست البته با رد برخی اخبار مبنی بر موافقت سازمان حفاظت محیط زیست با پرورش و تکثیر ماهی ...


817
24 آگوست 2016 ... IR ماهی تیلاپیا دومین ماهی پرورشی جهان بعد از کپور ماهیان است که با رشد ... پرورش ماهی خوراکی . ... مشترک فیلیمو باش و هزاران فیلم و سریال ببین.


817
18 ا کتبر 2016 ... یک متخصص ماهی در دانشگاه شهید بهشتی گفت: ورود تیلاپیا به طبیعت ایران به آفتی ... در کشور چین این ماهی را حتی در فاضلاب هم پرورش می‌دهند و این‌ها واقعیت‌هایی است که .... ماهی تیلا پیا نیل در طی دوره نهایتا 8 ماه قابل استفادس .


817
1 ا کتبر 2014 ... از منظر عملی‌بودن پرورش گونه‌های مختلف ماهی، همواره ماهیانی که قابلیت .... من ماهی تیلا پیا مصرف میكنم ومشكلی نداشته وخوش مزه هم هست ولی جدیدا" ...


817
9 نوامبر 2017 ... این درست نیست که بگوییم در یزد می‌خواهیم ماهی تیلاپیا پرورش بدهیم و این .... تالاب ، حور و رودخانه های استان خوزستان رو همین پرورش تیلا پیلا زده !


817
تیلا پیا، نوعی ماهی نسبتا ارزان‌قیمت و خوشمزه است و چهارمین غذای دریایی پرمصرف در ایالات ... فواید و مضرات ماهی تیلاپیا تاحدزیادی وابسته به محل پرورش آن است.


817
ژاپنی‌ها به عنوان ماهی خوراکی تیلاپیا را از مالزی به کشور خود بردند و به عنوان گونه پرورشی معرفی ... سازمان شیلات قصد پرورش این ماهی در مناطق کویری ایران را دارد.


817
10 دسامبر 2017 ... ضمن اینكه اين ماهي قابليت رشد و تكثير خيلي سريع داشته و به علت نزديك ... مدتي است كه اين ماهي به بازار ايران وارد شده و حتي استخرهاي پرورش ماهي هم ..... من خیلی از مصرف تیلا پیلا خوشم اومده خصوصا اینکه تیغ نداره و بچه ها م با ...


817
5 نوامبر 2017 ... متأسفانه کشورمان با وجود برخورداری از سابقه بسیار طولانی در صنعت پرورش ماهی قزل‌آلا، امروز در بدترین شرایط ممکنه در این صنعت قرار دارد اما دلایل ...


817
5 مه 2018 ... کارشناسان برای افزایش سوددهی تولید در پرورش ماهی تیلاپیا، نکاتی را گوشزد کردند؛ از مهمترین این نکات می توان به پرورش ماهی تیلاپیا در آب های.