شهر دریا آخرین اخبار رویدادها و معرفی اماکن گردشگری استان بوشهر the best UK Search engine


817
کاشت سیر و پیاز بسیار راحت است، حتی افراد بی تجربه نیز برای کاشت آن مشکلی نخواهند داشت. نکاتی را که بیان می کنیم به کار بگیرید تا بهترین نتیجه را گرفته و از این طریق سیر و پیاز خود را تامین کنید.


817
پیاز با نام علمیAllium cepa یکی از مهمترین سبزی های خانواده پیاز سانان است که سطح وسیعی از مزارع دنیا را به خود اختصاص داده است.


817
پیاز را در هر نوع خاکی می توان کاشت ولی در زمین های سبک و قوی رشد پیاز بهتر است . بنابراین خاک های لومی مناسب ترین خاک برای پرورش پیاز است و خاک های رسی برای پرورش پیاز مناسب نیستند. پیاز باید در خاک هایی کاشته شود که از نظر مواد غذایی غنی باشد تا بهترین محصول را تولید کند. PH مناسب برای کشت پیاز 5/5 تا 5/6 ...


817
باغداری - کشت و پرورش پیاز - وبلاگی برای علاقه مندان باغ و باغداری.


817
20 مارس 2015 ... بازار گل و گیاه www.GOLKARI.com آموزش کاشت و پرورش پیاز پیاز,گلکاری, کاشت پیاز , بازار گل و گیاه.


817
زراعت - کاشت،داشت وبرداشت پیاز - زراعت ستون فقرات اقتصادی کشورهای زراعتی را تشکیل میدهد.


817
22 ا کتبر 2017 ... برای کاشت پیاز در گلدان میتوان از پیازچه‌های ریشه‌دار یا بذر پیاز استفاده نمود. خاک سبک، آبیاری روزانه و نور کافی برای کاشت پیاز لازم است.


817
28 آوريل 2010 ... پرورش پیاز. پیاز گیاهیست دو ساله یا سه ساله که به وسیله بذر زیاد می شود .محل اصلی و اولیه آن مشخص نیست و آنچه مسلم است در زمانهای قدیم در قاره آسیا کشت میشده . این گیاه یکی از مهمترین سبزیهایی است که قسمت متورم و گوشتی انتهائی آن مورد استفاده قرار می گیرد و همین قسمت گوشتی و مطبق را پیاز می نامند .


817
بذرپیازاصفهان شرکت فلات دانه سپاهان - کاشت داشت برداشت پياز خوراكي - این وبلاگ از طرف شرکت فلات دانه سپاهان برای مشاوره در امر تولید پیاز ساخته شده - بذرپیازاصفهان شرکت فلات دانه سپاهان.


817
تاریخچه. پیاز یکی از سبزیهای مهم و مشهور دنیا است . این سبزی در بیشتر نقاط دنیا کشت می شود . پیاز گیاه بومی جنوب غربی آسیا و احتمالا مربوط به ناحیه ای بین فلسطین و هندوستان و یا منطقه شرق مدیترانه می باشد . بعضی ایران را موطن اصلی پیاز می دانند ، از زمانهای بسیار قدیم پیاز کشت می شده است و مردم به خصوصیات این سبزی ...