شهر دریا آخرین اخبار رویدادها و معرفی اماکن گردشگری استان بوشهر the best UK Search engine


817
2 نوامبر 2013 ... درست کردن پرتقال ژله ای خیلی آسونه و میشه به هر رنگی تهیه ش کرد و تو مهمونی ها و جشن های مختلف، مهمون ها رو غافلگیر کرد پس در ادامه با من همراه باشید طرز تهیه پرتقال ها رو شس.


817
23 ژوئن 2015 ... برای تهیه ژله بستنی ابتدا بیسکویت ها را پودر کنید سپس کره ذوب شده را به بیسکوییت ها اضافه کنید و بعد پود رقند را اضافه کنید و مواد را با هم مخلوط کنید و بعد کف ظرفی که می خواهید مواد را پ.


817
2 ژانويه 2017 ... ترکیب ژله و بستنی، از جمله ترکیبات خاص و خوشمزه است که احتمالا زیاد از آن استفاده کرده اید. در این مطلب طرز تهیه نوعی دسر، با بستنی و ژله و بیسکویت را به شما آموزش می دهیم که حتما از آن خوشتان می آید.


817
17 جولای 2016 ... دستور تهیه کیک پرتقالی ژله‌ ای ,اگر اهل شیرینی پزی هستید با ما در این مطلب همراه باشید تا روش درست کردن یک نوع کیک خوشمزه را به شما آموزش دهیم. شما می توانید از این کیک برای جشن تولد و بر.


817
9 ژانويه 2017 ... ژله پرتقال ، دسری طبیعی است که از میوه زمستانه پرتقال تهیه میشود.این نوع ژله یک دسر شیک و خوشمزه برای مهمانیها و مجالس میباشد که شما میتوانید با متد خاتون به راحتی آنرا تهیه کنید.


817
ادامه مطلب : اول از همه میوه رو از وسط نصف کنید و محتوای داخلش رو بیرون بیارید. میوه هایی که می تونید انتخاب کنید می تونه شامل پرتقال و لیمو باشه. می تونید محتوای داخلش رو آب بگیرید و برای درست کردن ژله ازش استفاده کنید. کودک من. از رنگهای مختلفی برای این ژله می تونید استفاده کنید. رنگهایی مثل سیاه - آبی - زرد - قرمز و ...


817
ترکیب ژله و بستنی، از جمله ترکیبات خاص و خوشمزه است که احتمالا زیاد از آن استفاده کرده اید. در این مطلب طرز تهیه نوعی دسر، با بستنی و ژله و بیسکویت را به شما آموزش می دهیم که حتما از آن خوشتان می آید. مواد لازم ژله بستنی : شیر سرد ۱ لیوان. آب جوش ۱ لیوان. پودر ژله پرتقالی ۱ بسته. پودر قند ۳ قاشق غذاخوری. بستنی ساده ۳۰۰ ...


817
30 سپتامبر 2014 ... در این مجموعه از ۷ گنج ، طرز تهیه ژله دو رنگ داخل پوست پرتقال را به همراه گلچینی از زیباترین مدلهای تزیین ژله تک نفره برایتان گردآوری کرده ایم. با ما همراه شوید… ژله داخل پوست پرتقال. برای درست کردن این ژله های قشنگ ابتدا پرتقال ها رو از وسط نصف کرده و آب بگیرید .. طرز تهیه ژله داخل پوست پرتقال. سپس مثل ...


817
پودر ژله پرتقالی رو با آب جوش مخلوط کنین و روی حرارت غیر مستقیم ( بن ماری ) بذارین تا کاملا ژله توی آب جوش حل بشه و شفاف بشه. بعد آب سرد رو بهش اضافه کنین و مخلوط کنین و کنار بذارین. واسه درست کردن ژله بستنی : پودر ژله پرتقالی رو با آب جوش مخلوط کنین .وقتی کاملا حل شد و مایع شفاف شد, بستنی ساده وانیلی آب شده رو ...


817
17 آوريل 2017 ... ژله بستنی پرتقالی, ژله بستنی, انواع ژله بستنی, ژله بستنی پرتقال, ژله بستنی پرتغال, ژله با میوه پرتقال, ژله با آب پرتقال, طرز تهیه ژله بستنی, ژله با بستنی.